SPA DLA MÓZGU – warsztaty – dr inż. Ewy Aplas

W tym miejscu mogą się Państwo zarejestrować ( na dole strony) na PŁATNE, warsztaty SPA DLA MÓZGU – dr inż. Ewy Aplas, które odbędzie się podczas Festiwalu Zdrowia – „Boso Po Zdrowie-Bliżej natury” w niedzielę 30.08.2015 o godz. 10:00.

Prosimy o oddzielną rejestrację każdej chętnej osoby!!!

 

Ewa Aplas
Doktor inż., specjalista w zakresie genetyki molekularnej. Właścicielka innowacyjnej firmy związanej z sektorem medycyny prewencyjnej i doświadczony (certyfikowany) trener oddechu.

Warsztaty SPA DLA MÓZGU

czas: 75 min

koszt: 60 zł

termin: niedziela 30.08.2015 – 10:00

Program SPA DLA MÓZGU to ćwiczenia oddechowe skierowane do wszystkich którzy pragną chwili relaksu, odprężenia i wyrównania funkcji układów wewnętrznych organizmu (układu pokarmowego i wydalniczego, oddechowego, krwionośnego, hormonalnego, nerwowego).
Program SPA DLA MÓZGU pozwala na redukcję poziomu stresu oraz osiągniecie dynamicznego i skoncentrowanego umysłu. Programy oddechowe skutecznie wprowadzane są przez największe korporacje (Google, Applea, Generall Mills oraz Bank Światowy) jak i światowej klasy Uniwersytety. Stanowią o wysokiej jakości naszego życia poprzez wzrost naszej efektywności. Program pozwala na zmniejszenie objawów fizycznych i psychosomatycznych spowodowanych stresem, zwiększenie umiejętności świadomego relaksowania się, zapanowania nad emocjami w trudnych sytuacji w sposób szybki i skuteczny, zwiększenie poziomu własnej energii. Program stanowi również wprowadzenie do treningu uważności.
KORZYŚCI Z ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH:
 Normują pracę serca, ciśnienie krwi i tętno
 Łagodzą ból i wzmacniają układ odpornościowy
 Zmniejszają stres i napięcie
 Powodują uczucie harmonii, spokoju i równowagi
 Pomagają uspokoić myśli
 Łagodzą stany depresji, niepokoju, złości i dezorientacji
Szczegółowy plan zajęć (potrzebne koc lub mata przyniesione przez uczestników)
 Ćwiczenia rozciągające poszczególne partie mięśni uczestniczących w oddychaniu.
 Uaktywnienie toru brzusznego i toru klatki piersiowej.
 Pełne oddychanie poprzez połączenie toru klatki piersiowej i toru brzusznego.
 Ćwiczenia oddechowe w ruchu. Połączenie ruchu rąk z prawidłowym wdechem i wydechem.
 2 techniki oddechowe pozwalające oczyścić umysł. Umysł staje się dynamiczny i
skoncentrowany.
 Praca z oddechem jako klucz do psychiki, budowania uważności, pozbycia się lęków oraz
redukcja napięć związanych ze stresem. Redukcja poziomu kortyzolu.
 Zakończenie programu relaksacja z wykorzystaniem technik uważności.

spa dla mozgu-1

 

 

 

 

 

 

 

http://www.artofliving.org/pl-pl/Sztuka-Oddechu#distance=10&sSearch=&st=&lat=&lng=&ctype=51879,12371,12519,12517,266225&acol=0&c=&cc=&d1=&d2=

REJESTRACJA

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon(wymagane)

Treść wiadomości

(wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora warsztatów Enter Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu, wyłącznie w celu rekrutacji do warsztatów. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Informujemy, że Administratorem danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych jest Enter Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 80, Dane będą przetwarzane tylko w celu rekrutacji do warsztatów także w celach statystycznych. Osoba udostępniająca swoje dane ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub żądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale podanie ich jest warunkiem uczestnictwa w warsztatach.

facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail