Prelegenci i wystawcy

W tym miejscu mogą Państwo zgłosić chęć BEZPŁATNEGO wygłoszenia referatu lub wystawienia swoich produktów lub usług (związanych z tematyka) podczas imprezy – za symboliczna opłatą 22 zł.

 

Na kwotę opłaty składa się

10zł – miejsce wystawiennicze ( niezależnie od wielkości)

12zł – stolik + krzesło

Rozstawiania stoisk przez wystawców w dniu festiwalu maksymalnie do godz. 8:30.

 Miejsca wystawowe znajdować się będą na zewnątrz, na terenie otaczającym Pałac i Stodołę Artystyczną w Bukowcu. W razie niepogody kiermasz/expo przeniesiony zostanie do jednego z budynków.

 

 

Wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Proszę wybrać
 wystawca prelegent

Temat prelekcji / wystawiany towar, usługa

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr. Telefonu (wymagane)

Powierzchnia wystawiennicza (dla wystawców)
 2 - 4 m² 4-7 m² 7-10 m² 10 m² - PLUS

Wiadomość dla administratora

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora warsztatów Enter Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu, wyłącznie w celu rekrutacji do warsztatów. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Informujemy, że Administratorem danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych jest Enter Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 80, Dane będą przetwarzane tylko w celu rekrutacji do warsztatów także w celach statystycznych. Osoba udostępniająca swoje dane ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub żądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale podanie ich jest warunkiem uczestnictwa w warsztatach.

facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail