Jak myślimy tak widzimy – warsztaty Siergieja Litwinowa.

W tym miejscu mogą Państwo dokonać rejestracji na płatne (55zł) warsztaty: Jak myślimy tak widzimy – Siergieja Litwinowa.

Płatność TYLKO w dniu festiwalu w kasie przed rozpoczęciem warsztatów.

Informacje a temat P. Siergieja Litwinowa i jego metod http://www.akasha.com.pl/

 

Godz rozpoczęcia warsztatów: 16:00

czas trwania – 2 godz.

 

 

Opis warsztatów:

Jaki wpływ mają twoje myśli na twoje widzenie?

Czy trenując oczy potrafisz zmienić siebie?

A może odwrotnie  – zmieniając siebie odzyskasz też lepszy wzrok?

Jeśli chcesz wiedzieć, co twoja wada wzroku mówi o tobie i jak poprawić wzrok – skorzystaj z warsztatu Siergieja Litwinowa.

Już kilka minut wspólnego treningu pokaże ci, że sam możesz poprawić ostrość widzenia i uzyskać błyskawiczny wypoczynek oczu, a przy stałym stosowaniu tej metody zachować zdrowe oczy na długie lata!

 

Prosimy o odrębną rejestrację każdej chętnej osoby!!!!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon(wymagane)

Treść wiadomości


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora warsztatów Enter Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu, wyłącznie w celu rekrutacji do warsztatów. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Informujemy, że Administratorem danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych jest Enter Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 80, Dane będą przetwarzane tylko w celu rekrutacji do warsztatów także w celach statystycznych. Osoba udostępniająca swoje dane ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub żądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale podanie ich jest warunkiem uczestnictwa w warsztatach.

facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail