Zážitkový park Zeměráj – czechy

 

Zážitkový park Zeměráj

Zeměráj Budař

Lokalizacja: Kovářov 201, 398 55 Kovářov, Czechy
Wejście:

Opłata za wejście do kompleksu wynosi 90 CZK na 1 osobę (jednolicie dla dzieci, studentów, dorosłych i seniorów).

W każdy poniedziałek w lipcu i sierpniu, wstęp wolny dla seniorów.

30 czerwca jest cena wstępu na teren dla dzieci do 40 CZK zredukowanych dla 1 osoby.

W przypadku wcześniejszej rezerwacji grup (minimum 15 osób) dni roboczych w maju, czerwcu i wrześniu ceny wstępu do lokalu 80 CZK za 1 osobę (towarzyszący nauczyciel za darmo).

W przypadku wcześniejszej rezerwacji grup dzieci w wieku przedszkolnym (minimum 15 osób) dni roboczych w maju, czerwcu i wrześniu, ceny wstępu do pomieszczeń 70 CZK na 1 osobę (towarzyszący nauczyciel za darmo).

W przypadku określonego programu może być zwiększone przyjmowanie, informacja ta jest zawsze wstępnie w opisie programu.
Dzieci poniżej 2 roku życia oraz osób niepełnosprawnych.
Cena wstępu nie obejmuje: mapy do poszukiwania skarbów (20 CZK), co sprawia, amulety na szczęście (1 śmiech / 10 CZK), produktu ceramicznego wykonanej na kole garncarskim (2 Wesołych / 20 CZK), produkcja bransoletki tekstylnego (3 Wesołych / 30 CZK ), łucznictwo (1 śmiech / 10 CZK 3 strzały), wykopaliska w archeonalezišti (2 Wesołych / 20 CZK – zawiera kopie historycznych kulki).

Możliwe jest również, aby zarezerwować wycieczkę na stałą opłatą w wysokości 300 CZK, wycieczki z przewodnikiem w języku angielskim do 600 CZK.


Możliwość zwiedzania:

Czynne od 1 maja do 28 września 2015:
– W maju, czerwcu i wrześniu w weekendy i święta od 10.00 do 18,00 godziny
– 30 czerwca od 12.00 do 18,00 godziny
– W lipcu i sierpniu codziennie od 9.00 do 19.00.
Obszar ten jest dostępny niezależnie, bez zastrzeżeń. Grup (minimum 15 osób) mogą w okresie od 27 kwietnia do 02 października zarezerwować wizytę w dowolnym momencie.

Zeměráj Budař Zeměráj Budař Zeměráj Budař zemeraj_naboso_05
W Zeměráji
1 km długości szlak delikatnie masuje przez chodzenie po ogromnych głazach i małych kamykach, wśród zacienionych krzewów,  pachnących łąk i lasów. Poszczególne sekcje są odprowadzane lub wykonane z wielu rodzajów materiałów naturalnych. Szlak jest również uzupełniony o szereg stanowisk, gdzie użytkownicy mogą uzyskać w zabawny sposób nową wiedzę na temat czeskiej wsi. Chodzenie boso jest jak taniec, całe ciało jest zgodne ze sobą i z naturą, z Ziemią. Wystarczy zdjąć buty i zrobić to, co nasi przodkowie robili od niepamiętnych czasów. Boso!

 

teks i zdjęcia  – www.zemeraj.cz

facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail